top of page
  • תמונת הסופר/תרב הנסתר

שישה רופאים קנדיים "נפטרו בפתאומיות" בטווח של שבועיים לאחר זריקת הקוביד-19 הרביעית שלהם


רשת בתי החולים Trillium Health Partners בקנדה דרשה מכל אנשי הרפואה שעובדים בבתי החולים המאוגדים תחתיה להתחסן בזריקת הבוסטר הרביעית נגד קוביד-19.


לאחר כמה ימים בבית החולים מיסיסוגה הודיעו על "פטירה פתאומית" של שלושה רופאים, המידע פורסם ע"י העיתונאית "מוניק" בפוסט שהפך לויראלי תוך שעות בודדות, לדברי העיתונאית אחות מודאגת שעובדת בביה"ח היא זו ששיתפה אותה במידע שהושתק תחילה, והציגה בפניה עותק של התזכיר שנשלח ע"י ביה"ח בנושא, האחות ציינה כי שלושת הרופאים נפטרו לאחר שהנהלת ביה"ח החלה לחייב את אנשי הצוותים הרפואיים בזריקת הקוביד-19 הרביעית.


הרופאים שנפטרו באותו השבוע,

ד"ר לורן סגל (17 ביולי), ד"ר סטיבן מקנזי (18 ביולי) וד"ר ג'קוב סוויצקי (21 ביולי).


אנשי תקשורת מטעם The Gateway Pundit פנו לגורמים הרשמיים בביה"ח דרך עמוד הפייסבוק הרשמי שלהם, כדי לאמת את מותם של שלושת הרופאים, אך ציינו כי לא קיבלו תשובה לפנייתם,

לאחר מכן נעשתה פניה לגורם בכיר המקושר לבכירים בממשלת קנדה על מנת לברר את הפרטים אך אותו גורם השיב שהוא אינו יכול לאשר את מותם "מסיבות אישיות".


לאחר כמה ימים פרסמו במערכת בתי החולים טריליום הצהרה רשמית המאשרת את מותם של שלושת הרופאים


"בעצב עמוק אנו מתאבלים על אובדן של שלושה רופאים שנפטרו לאחרונה, ד"ר ג'קוב סוויצקי, ד"ר סטיבן מקנזי וד"ר לורן סגל שהיו רופאים מכובדים שהקדישו את חייהם לטיפול בחולים ובקהילתם",

הודיע בית החולים בטוויטר באופן רשמי.בהודעה נפרדת בית החולים טען כי השמועה שישנו קשר בין המוות של שלושת הרופאים לחיסון קוביד-19 הרביעי שניתן לעובדי ביה"ח היא "פשוט לא נכונה”.לאחר פטירת שלושת הרופאים הללו התפרסמו דיווחים על רופאים נוספים בקנדה משני בתי חולים אחרים (שאינם תחת אותה רשת) שנפטרו באותם ימים בטווח של שבועיים, קצין אסטרטגיה רפואית ראשי בבית החולים הווארד אובנס, הודיע ​​על פטירתו של רופא נוסף, ד"ר פול האנם.ד"ר פול האנם, ראש רפואת החירום והמנהל הרפואי בבית החולים הכללי של נורת' יורק (NYGH), נפטר גם הוא על פי הדיווח "באופן בלתי צפוי" בזמן שיצא לריצה לדברי עמיתיו.

כרגע אין מידע רשמי זמין לגבי הסיבה למותו.


כשקצין האסטרטגיה הרפואית הראשי שפרסם את ההודעה נשאל אם תתבצע נתיחה שלאחר המוות כדי להקל על חששות הציבור - השיב ד"ר אובן כי הנפטר ד"ר האנם אינו איש ציבור ומשפחתו ראויה לפרטיות וכבוד, אך למרות זאת צייץ מחדש פוסט של רופא אחר הטוען שמוות לבבי פתאומי במהלך פעילות גופנית נגרם כמעט תמיד מהפרעת קצב ולא מחיסון (בעקבות טענות רבות ברשת הקושרות את המוות לזריקת הקוביד-19).
לאחר פרסום הודעת ביה"ח טריליום נפטרה רופאה נוספת מביה"ח אחר בקנדה שאינו תחת רשת טריליום,

מדובר בד"ר קנדיס ניימן, בת 27, המתמחה בבית החולים מקמאסטר לילדים בהמילטון,

וגם עוסקת בטריאתלט (ספורטאית), גם במקרה זה דווח כי היא נפטרה "באופן בלתי צפוי".

מותה של ד"ר קנדיס ניימן מגיע פחות משבועיים לאחר מותם של ארבעה רופאים אחרים, ד"ר קנדיס הייתה הרופאה החמישית באזור טורונטו שנפטרה בחודש יולי.
דיווח נוסף על רופא שנפטר בקנדה התפרסם בתאריך ה-23 ביולי למניינם,

מדובר בד"ר שחריאר ג'לאלי מזלומן, רופא משפחה בן 44 מססקצ'ואן, גם הוא "נפטר באופן מפתיע" ע"פ הדיווח.על פי דיווחים שונים ולא רשמיים, מזלומן נמצא מת בבריכת שחייה מקומית באסטרהאזי.

זהו הרופא השישי שנפטר בקנדה בטווח של שבועיים, המשותף לכל הרופאים הללו הוא שהם נפטרו בטווח של שבועיים, לאחר שנטלו את זריקת הקוביד-19, כולם היו בריאים, נציין כי הגורמים הרשמיים טוענים למרות זאת שאין קשר לזריקת הקוביד-19.ד"ר סגל, בן 49, נפטר ב-17 ביולי.ד"ר סטיבן מקנזי נפטר יום אחד לאחר ד"ר סגל, ב-18 ביולי.ד"ר ג'קוב סאוויקי נפטר ב-21 ביולי, לפי התזכיר.למרות הודעת ביה"ח מיד לאחר פרסום הידיעה של העיתונאית "מוניק" החלו להשמע ברשתות החברתיות (בקנדה) טענות רבות ע"י הציבור הקושרות את מקרי המוות לזריקת הבוסטר הרביעית, מה דעתכם?

הצטרפו לדיון בערוץ הטלגרם שלנו וכתבו.

Comments


bottom of page